New Haul Prague

By Linda Taylor - 3:28:00
Hi guys!! Today, I decided that I write post about my New Haul from Prague . I told us, that I made video about it, but with video was complications. My first video was with some mistakes and second video about it I accidentally deleted it, when I added it to youtube . It is reason, why I decided write just a post about it. 

In Prague, I bought most cosmetics because in Slovakia we haven´t cosmetics brands like there.


Ahojte baby!! Dnes, som sa rozhodla napísať post o mojom haule z Prahy. Povedala som Vám že urobím o tom video ale s videom bolo veľa komplikácií. Prvé video bolo plné chýb a druhé video som počas toho ako sa nahrávalo na youtube nechtiac vymazala. Takže to je dôvod prečo som sa rozhodla napísať iba článok na blog . V prahe som si nakúpila zväčša iba kozmetiku nakoľko sa tam nachádzajú značky ktoré u nás nie sú.

1. Sephora Shower cream  
It was first my haul from Prague. I bought it in two scent - vanilla and coconut. Coconut was for my friend and vanilla for me. Beautifull smell, was one of the reason, why I bought it. I am using it every evening and I love it, because smell is very soft and soothing. After my shower  all bathroom smell from vanilla. 

1. Sephore Sprchový krém
Bol to môj prvý haul z Prahy. Kúpila som ho v dvoch vôniach - vanilka a kokos. Kokos bol pre moju kamarátku a vanilka pre mňa. Nádherná vôňa, bol jeden z dôvodov, prečo som sa ho rozhodla kúpiť. Používam ho každý večer a milujem ho, pretože jeho vôňa je jemná a uvoľňujúca. Po jeho použití rozvoniava celá kúpelňa.


2. Fennel body Butter with goat´s milk

This butter i bought random. I visited Rossman because I was looking for one product but it was sold. I saw this butter and I liked it. Price was low and I bought it . Now, I can say that I love it!! It has a nice soft smell and moisturizers effect are awesome. I read about it on some random blogs and I saw that more blogger´s from Czech love it. 

2. Fennel telové maslo s kozím mliekom
Toto telové maslo som si ku´pila náhodou. Navštívila som drogériu Rossman , pretože som hľadala jednej produkt ktorý bol však vypredaný. Keď som uvidela toto maslo zapáčilo sa mi a nakoľko bola jeho cena nízka tak som si ho kúpila. Teraz môžem povedať že ho milujem!! Má krásnú jemnú vôňu a jeho hydratačné účinky sú úžasné! Čítala som o ňom na náhodných blogoch a zistila som že veľa blogeriek ho má v obľube.


3. I love Cosmetics Body butter Mango & Papaya
I love it!! This was one of the reason why I visited Prague, haha. I saw this brand on some popular Instagram profils. I love desing of this brands. Second property which I love is smell of this products. It is good for summer because smell is exotics and fresh. I use it  when I have shower after my trainnings. 

3. I love cosmetics Telové maslo Mango & Papája
Milujem ho!! To bol jeden z dôvodov navštíviť Prahu, haha. Túto značku poznám zo známych instagramových profilov. Zaujal ma hlavne dizajn tejto značky. Druhá vec ktorá sa mi páči je vôňa ich produktov. Je dobrý na leto, pretože vôňa je exotická a svieža. Používam ho po sprche  počas dňa po tréningu. 


4. Body Shop Shower Gel - Papaya
I love this shop and I hope that I will visit it again, because I bought just this one product because I was afraid that it will not be suitable for my sensitive skin. And it was my big mistake!! I love this product because I love smell of it. I  use it, when I have shower after training with body butter, which I mentioned a moment ago. 


4. Body shop Sprchový gél -Papája
Milujem tento obchod a verím že sa tam vrátim pretože som si kúpila iba jeden produkt, práve preto, že som sa bála že ich výrobky nebudú vhodné pre moju citlivú pleť. A spravila som obrovskú chybu!! Milujem tento sprchový gél a taktiež aj jeho vôňu. Používam ho v sprche po tréningu, spolu s telovým maslom ktorý som spomínala pred chvíľkou.5. Royale Bouquet Luxuring shower creme
This product I bought in Marrionaund. The reason why I bought it was low price , beautifull desing and i had discount card for it. Well buy it!  Smell of this product is rose and it is good for times in bath. I use it like bath foam. For me the smell isn´t for every day using because for me is good just for relax. 

5.Royale Bouquet Luxusný sprchový krém
Tento produkt som si kúpila v Marrionaunde. Dôvod prečo som si ho kúpila bola jeho nízka cena, nádherný dizajn a mala som naň zlavovú kartičku. Nekúp to! Tento sprchový gél je s vôňou ruží a ako stvorený na kúpeľ. Pre mňa nie je vôňa vhodná na každodenné používanie pretože je dobrá na relax.

6. Random things
From Prague I brought home some randoms haul. I bought Starbuck cup, jeans, macarons, postcard...

Two things of which I have the biggest pleasure are my new sneakers Air Force 1 and very wonderful experience from Prague.

6. Random vecičky
Z prahy som si priniesla domov aj náhodné hauly. Napríklad som si kúpila šálku Starbuck, rifle, makrónky, pohľadnice...
Dve veci ktoré mi spravili najväčšiu sú nové tenisky Air force 1 a úžasné zážitky z Prahy.Have you ever been in Prague?
Do you use some products from my list?

Boli ste niekedy v Prahe?
Máte skúsenosti s nejakým výrobkom z môjho listu?

 • Share:

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Lindi,najhoršì pocit je,keď vidím ,že tvoj post(článok) je už na konci a ja nemám čo čìtať ďalej. Fakt super články máš. ^^ a pecka fotky k ním. :-) <3

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krasny článok 😜 fakt sa to super číta..

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Bola som tam asi o 3 dni skôr ako ty :) a tiež som si tam kupila air force a tu istu starbuck šalku :-))

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. wou úžasný článok :-) verím že aj my raz budeme mať takéto výrobky na slovensku a dúfam že poriadne :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Treba dosť zlepšiť angličtinu, najmä slovosled.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)