Cardio week

By Linda Taylor - 4:35:00A je to tu prázdniny oficiálne začali . Mňa čakajú ešte dve skúšky v škole kedže som sa na to vykašlala, tak to musím teraz rýchlo dobehnúť ale letíčko si už užívam v plnom prúde. Posledný týždeň som nebola veľmi aktívna pretože som pracovala. Ešte v pondelok ma čaká deň v práci (alebo skôr noc kedže začínam o 4:00, to už aby som išla teraz spať) Nakoľko som bola väčšinou času v práci, kde stojím celý deň na nohách tak som moc nemala náladu ani na cvičenie . Pred týždňom som však mala kardio týždeň, ktorý ma dá sa povedať úplne zničil. Ale som rada, pretože tak ako zničil mňa, zničil aJ nejaké to % tuku na mojom tele. Zmena je konečne viditeľná, hlavne na bruchu s ktorým ťažko bojujem.

Môj kardio týždeň spočíval hlavne v korčuľovaní. Kedže korčuľovanie milujem tak som ho uprednostnila pred behom ktorý ma dostáva do šialenstva. 
V pondelok som začala s 10km hneď ráno o 7:00. Musím povedať že sa to dalo zvládnuť super, ale dosť ma vyčerpali kopce ktoré tvorili asi tak 50%. 
V utorok som si dala iba 7km ale tento krát poobede. Bol trošku vietor tak to šlo ťažšie ale dalo sa to vydržať. Dokonca to so mnou zvládol aj môj Krpec (pes).
V stredu som šla s kamoškou a dali sme si 10 km. S ňou to išlo oveľa ľahšie, nakoľko sme sa rozprávali tak nám to rýchlo ubehlo. Preto radím ak chcete makať zoberte aj kamošku dvom to ide vždy ľahšie ako jednému (samozrejme ak nebude celu cestu vravieť o tom ako nevládze)
Vo štvrtok som si latku zvýšila a išla som 12km poobede.
V piatok a v sobotu som mala free day.
V pondelok som kardio vyvrcholila a dala som si 15km poobede ešte aj teple a to ma úplne zničilo. Musela som sa po 5km ísť domov napiť lebo som umierala od smädu. Nakoniec som to ale zvládla a ten pocit bol neopísateľný.

Musím povedať že by som si trúfla aj na vyššie čísla ale odradzuje ma prostredie v ktorom korčulujem . Máme tu zlú cestu a hlavne nie žiadnu trasu kde by nebol kopec ktorý mám problém vijsť aj na aute. Keď som šla tých 15km tak som prešla všetky uličky u nás v dedine, doslova a niektoré aj 2x len aby sa mi nazbierali tie kilometre. Každpopádne celkový dojem je super kedže sa mi podarilo zhodiť a hlavne po ranných tréningoch som sa cítila obzvlášť super . Dúfam že som Vás trošku motivovala a zaradíte kardio do svojho života. Pridávam ešte pár fotiek postavy po kardio týždni :) Celý tento týždeň ma sprevádzala aplikácia Runtastic.

 • Share:

You Might Also Like

11 komentárov

 1. Aj ja by som si chcela dat taky kardio tyzden ale korculovanie mi moc nejde a beh, v tomto teple by som asi skapala :D .

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Korčuľovanie na brucho? o.O To pomáha skôr na formovanie nôh a zadku...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja som brucho neformvala ale spaľovala z neho :) Akékoľvek kardio cvičenie pomáha spaľovať tuky po celom tele :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. co všechno je dobré na spalování tuků po celém těle? potřebuju shodit ve stahnách ve vnitřní straně a to co nejrychleji. budu ráda za každou radu Lindo:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aklé kolvek kardio cvičenia :) hod do youtube že kardio workout a ideš:) Alebo potom zumba, box, jumping a podobné cvičenia pri ktorých sa doslova zapotíš :)

   Odstrániť
 5. Si počula za tuto novinku?
  Telfi-podvrstvy selfia kde si pokazujeme bruško :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. tú aplikáciu som si stiahla aj ja nedávno ale chcem sa ťaspýtať, berie to trasy vyznačené na mape, s google maps alebo hocijakú trasu akú si zvolím? :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Musela bych být kluk, abych mohla napsat, že máš hezkej zadek? :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 8. ahoj ješ niečo pred tým než ideš behať??

  OdpovedaťOdstrániť
 9. máš super postavu:)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)