Never Give Up

By Linda Taylor - 5:18:00


Hey guys!!
Summer is coming and lots of us want to get a better body . Some of you decided to change your body at all. A  lot of you guys keep writing me how for an advice with keeping your will strong so I would like to share a few of my tips on how do I deal with it.

Ahojte baby.
 Leto sa pomaly ale isto blíži a veľa z nás sa snaží doladiť nedostatky na svojom tele. Niektoré ste sa však rozhodli zmeniť svoje telo z väčšej časti. Veľa z vás mi píše o rady ako sa prekonať tak by som sa s Vami chcela podeliť o pár mojich rád ako sa s tým vysporiadavam ja.


1.Motivation
Who would say that, right? Motivation is very important. I have been motivated by various videos, althought mostly it was photos to inspire me. I stuck photos of my dream figure wherever I could. I used them as a wallpaper, I also put them into my wallet , and on my istagram, I posted a few girls that kept posting photos like that .

1. Motivácia
Kto by to bol povedal však ? Motivácia je veľmi dôležitá. Ja som sa motivovala rôznymi videami ale hlavne obrázkami. Fotky vysnívanej postavy som si dala všade kde to len išlo. Na tapetu, do peňaženky, a na instagrame som si pridala dievčatá ktoré také fotky pridávajú že kedže na instagrame rada pozerám fotky.


2.Instafood
A while ago, I read that if you actually take pictures of your food, it actually  hepls you with eating healthy food. You know, you’d better take a picture of some nice fruit than of some bread with spread-ham, etc.. I have to say that it really works, and you can see that I post pictures lilke that on my Istagram.

2. Instafood
Už dávnejšie som niekde čítala že fotenie jedla na sociálne siete pomáha sa lepšie stravovať. Predsa len radšej si odfotíte tanier plný ovocia ako nejaký pomazánkový rožok zo salámou a podobne. Musím uznať že to naozaj funguje , čo môžete vidieť aj na mojom instagrame že rada pridávam fotku jedál .


3.Planning
The third thing what helps me o lot is that I actually plan my food and training for the next day. You know, when I plan on eating somehing healthy, it’s a lot more better, because I can sort of handle what I’m eating. Although if I don’t plan, I just grab a random thing from the fridge (mostly some junk food). And training is the same thing with your happy feeling i am going to work out  happy if i do know what will I axpect. And it’s the same with working out- I feel a lot more better going to work out when I know what to expect.


3. Plánovanie
Ďalšia vec ktorá mi veľmi pomáha je to že si plánujem deň vopred čo budem ďalší deň jest a taktiež aj cvičiť. Predsa len ked si den pred tým naplánujem čo budem jest tak mám istotu že to naozaj budem jest ako ked neviem čo si dám pretože polovičku z toho načo mám chut nemáme a nakoniec si zoberiem nejakú hlupost ktorú vidím v chladničke. A tak isto je to aj s cvičením s väčšou radosťou idem cvičiť keď viem čo ma čaká.4.Diversity

Sometimes I feel bored being in the gym while doing the same exercise all day long.That‘s why it is good for you to change sports. You don’t have to do just one sport or activity. That‘s why I love going swimming or doing joga and I actually love figure skating.

4. Rozmanitosť
Niekedy ma prestáva baviť byť celý deň zavretá v posilke a cvičiť to isté dookola. Preto je dobré ak športy obmienate fitko predsa nie je jediné miesto kde sa spalujú kalórie. Preto si idem rada zaplávať, alebo navštívim jogu a taktiež si veľmi rada zakorčulujem na lade. • Share:

You Might Also Like

23 komentárov

 1. super článok :) a môžem sa opýtať koľko si schudla?

  OdpovedaťOdstrániť
 2. super príspevok :) niekedy si prajem aby tvoje články boli nekonečné :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. bolo by super keby si urobila video o tom aké robíš cviky na brucho alebo aspoň članok :) btw máš velmi peknú postavu.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. strašne mám rada tvoje články :33 :))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja mam teraz jedálniček prisposobený špecialnej diéte ale inak prijmam toho vela :D naozaj vela :D.... Ale páči sa mi ako reaguješ že sa nad tým aj zamýšlaš a neprebehneš článok iba očami !!:)

   Odstrániť
 7. Úplne super článok Linduš! :) obdivujem ťa, že ti stačí na obed iba polievka .. :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Robievam si zeleninovu plnu zeleniny a voda+ veľa zeleniny ma dosť zasýti :) Navyše si jej možem dať aj viac kedže to je iba voda a zelenina:)

   Odstrániť
 8. s vadšou radostou idem cvičit ked viem čo ma čaká.-má tam byť s väčšou ... ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Super článok! A takisto mi moc pomohol. Každé jedlo si fotím aj ja a hádžem to na instagram alebo len tak to mám v mobile a hocikedy si to prezerám. A naozaj to pomáha k tomu aby si sa lepšie stravovala, teda, aspoň u mňa :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. s vadšou radostou idem cvičit ked viem čo ma čaká.-má tam byť s väčšou ... ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Výborný článok ! :-)
  Chválim aj tie fotky wou! :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Zas super :) A tá angličtina :3 Vždy ma viac bavili blogerky z Anglicka, nie zato, že mali lepšie články, ale za to, že som sa naučila a lepšie sa cítila, lebo mne sa často stáva, že text preletím a nič z toho nemám, no pri angličtine sa nad tým musím aj zamyslieť :) ďakujem/e za peckový článok :)

  OdpovedaťOdstrániť
 13. krásny post na tvoj blog moc nechodím no asi zacnem :-D

  julca-fashion.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 14. juu ty fotky jidel jsou nadherny ! drzim palecky at te odhodlani neopousti :) pekny clanek

  roo.rachel.1987@gmail.com
  SOUTĚŽ O ODZNÁČKY A KNÍŽKU
  http://rachel-roo.blogspot.cz/2014/04/velka-knizko-placickova-soutez.html

  OdpovedaťOdstrániť
 15. ahoj chcem sa opytať aka dieta na zhodenie svalov z noh ?:)spominala si na fb :)

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Ahoj Lindus, ake mas meno prosim ta na insta? Rada ta bude odoberat :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. neviem ti trz povedať ako presne to mám ale na boku blogu mám ikonku :)))

   Odstrániť
 17. Pozývam ťa na moju novoročnú giveaway :) http://korytna.blogspot.sk/2014/12/novorocna-giveaway.html :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)