Astor Collection

By Linda Taylor - 4:25:00


Hello girls! I’d like you to meet my make-up collection by a brand names Astor today. Astor is one of my favorite brands- I  mentioned this a few times before. I own different types of products by this brand. The only type of product by Astor that I do not own is nail polish. The thing I really like about Astor products is the design- for me it’s sort of luxurious. Today, I’d like to introduce my 3 favorites by Astor.
Ahojte dievčatá! Dnes, by som Vás chcela zoznámiť s mojou kozmetickou zbierkou značky Astor. Veľa krát som už spomínala že Astor patrí medzi moje najobľúbenejšie značky . Mám od nich z každého niečo. Jediná vec ktorú od Astor nemám sú laky na nechty. Na Astor produktoch sa mi veľmi páči ich dizajn, ktorý na mňa pôsobí luxusne. Dnes, by som Vám rada predstavila mojich 3 obľúbencov značky Astor.


                                                                           

1.
The first favorite is the Skin Match foundation. It’s actually my first product by Astor. I really like its design, whose glass and black color combo looks really luxurious-that was one of the main reasons why I decided to purchase it. Another big plus is the shade. Astor offers several shades that match me also during the winter- when no other foundations match my skin tone. This foundation gives your face a matte finish, which is an advantage for oily skin. It doesn’t do those nasty orange spots on your face even when wearing it all day long, whatever the weather is like- and acutally, we can’t say this about many foundations. The coverage is great, therefor it’s suitable also for my oily and problematic skin.Ako prvý obľúbený výrobok, by som Vám predstavila Astor makeup Skin Match. Bol to môj prvý výrobok od Astor. Veľmi sa mi páči jeho dizajn ktorého kombinácia skla a čiernej farby pôsobí luxusne, aj to bol dôvod mojej kúpi. Ďaľšie veľké plus sú jeho odtiene ,ktoré mi pasujú aj počas zimy keď mi žiadny iný makeup nepasuje. Tento makeup zanecháva pleť matnú čo je výhoda hlavne pre mastnú pleť. Ako jeden z mála makeupov ,nezanecháva oranžové fľaky na tvári ani po celom dni a za žiadneho počasia. Má výborné krytie takže je super aj na moju problematickú pleť.


2.
The second products has been mentioned on this blog yet. It’s the Astor Lip Butter that has attracted my attention so much, that I had to pick it up in different shades. These lip butters are good for dry lips, because they moisturize your lips perfectly. The thing I like the most about these butters is their adorable vanilla smell that you just cannot resist. And the last plus I have to mention is the vibrance-richness of the shades. These products are lip butters, but the color is totally comparable to the color of lipsticks.


Druhý výrobok o Astor už na tomto blogu bol. Sú to maslá na pery od Astor, ktoré ma zaujali natoľko, že som si ich zaobstarala vo viacerých farbách . Tieto maslá sú vhodné najmä pre suché pery pretože výborne hydratujú. Najviac ma však očarila ich vanilková vôňa, ktorej sa nedá odolať. A posledné plus, ktoré by som im pripísala je sýtosť ich farby. Sú to síce iba maslá ale ich farba by sa dala porovnávať s rúžmi.

3.
The last favorite has to be the Astor by Heidi Lipstick. Sometimes, you guys ask me what lipstick am I wearing on a certain photo, and mostly it’s one of these Astor by Heidi’s. I like them because of their long stay, because they last for  about 6 hours! Actually, I have to mention one experience. After having a lunch I went to the bathroom to reapply my lipstick. When I looked into the mirror, I was shocked. The lipstick still had its untouched look and I didn’t have to apply it again.


Ako posledný výrobok sú rúže od Astor rúž z kolekcie Heidi. Väčšinou sa ma pýtate aký mám na fotkách rúž a väčšinou sú to práve tieto od Astor. Mám ich rada kvôli ich výdrži, pretože mi vydržia aj celý 6 hodín. Dokonca som raz počas dňa, šla na obed a po obede som automaticky išla na wc si naniesť znovu rúž. Pri pohľade do zrkadla som ostala v šoku, pretože aj po jedle bol môj rúž na ústach nepoškodený a nebolo potreba ho nanášať odznovu.

 
I hope y’all like this post and I would be more than happy if you comment down below telling me your Astor faves. Thanks to blogger Luccie, who translated this blog post into english.

Dúfam že sa Vám tento článok páčil a budem rada ak mi do komentáru napíšete aké sú Vaše obľúbené produkty od Astor. Ďakujem blogerke Luccie, za preklad !!

 • Share:

You Might Also Like

20 komentárov

 1. Ahoj :) chcela by som sa opýtať na ten bb cream či dobre kryje :) lebo nad tým už dlho rozmýšlam či si ho kúpim :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. BB cream som neskušala ešte pretože to som vyhrala v súťaži a nesedí mi odtieň je tmavý :) Ale ihned ako ho vyskušam budem o tom informovať :)

   Odstrániť
  2. Tento komentár bol odstránený autorom.

   Odstrániť
  3. Ale zase väčšina BB creamov nekryje dobre pretože pokiaľ dobre viem tak ich funkciou je pleť zmatniť, zjednotiť.:)

   Odstrániť
 2. Článok je pekný, ale dosť mi tu chýbajú fotky produktov o ktorých píšeš. Inak je to super! ;D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. vidim že hore je jedna fotka, ale myslela som ku každemu odseku a viac fotiek :)

   Odstrániť
  2. Jéj dakujem :) No ony tu tie fotky boli lenže neviem z akého dôvodu sa mi každá fotka pridala v inej velkosti a neišlo to zmeniť, vyzeralo to hrozne tak som ich zmazala :(

   Odstrániť
  3. Skôr mi chýbajú fotky tých lip butters a rúžov priamo na perách a vypísané názvy odtieňov =)

   Odstrániť
 3. Miluju jejich másla na rty :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Masla milujem tiež! :) aký je tvoj obľúbený odtieň? Inak, sledujem tá v podstate od začiatku a to ako sa zdokonalujes v písaní príspevkov a pod. je neskutočne! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Všetko som trafila:O :-D Pekný článok a strašne sa mi páči, že to robíš aj v angličtine!!! :) Dúfam, že tu budeš ešte dlho dlho dlho lebo som si ťa neskutočne oblubila:) Sledujem ťa už od začiatku a tvoj blog ma čím dalej tým viac baví.:)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. pekný článok, od teba som odpozerala tie maslá na pery a jedno si kúpila .... sú super. ďakujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Astor milujem! super blog lindi :) Baby ak by ste mali ćas kukli by ste si môj blog? nechcem byť otravna.. http://s0flyinspiration.tumblr.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Super článok :-) podľa mňa je úplne super to kombinovanie angličtiny aj keď ja to veľmi nečítam ale aspoň si precvičím slovíčka a podobne :-)
  Tie maslá môžu byť super a čo sledujem tak astor má dosť kvalitné výrobky.. (Aspoň ich každý chváli :-D)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Super príspevok :) určite vyskúšam tie maslá:) ďakujem za typ! :))

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Super zbierka! :) Veľa som toho od Astoru nevyskúšala,ale teraz si ma ako keby aj presvedčila,že to stoji za vyskúšanie :)
  http://bajasestakova.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Tvoja anglictina je velmi cudna...na tvoj blog som narazil nahodou. som native speaker a ak ti ide o anglicko-slovensky blog, radim ti najprv sa zdokonalit v anglictine a az potom pisat take clanky...

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Ahooooj, prosím napísala by si mi odtiene tých rúžov? Dnes som si jeden kúpila a som strašne spokojná! Tak hľadám inšpiráciu na ďalšie odtiene :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)