Recenzia - Yves Rocher

By Linda Taylor - 4:44:00
Ahojte slečny! Víkend sa nám pomaly, ale isto, končí a ja si užívam ešte krásne nedeľné poobedie na maximum. V kúpeľni, na mňa už čaká pripravená domáca maska na vlasy a maska na tvár od Planet Spa. V letnej kuchynke, na mňa čakajú jabĺčka, z ktorých si pripravím čerstvú šťavu na zajtra, potom sa zastavím v kuchyni a upečiem nejaký ten nedeľný dezert. Nakoniec strávim ešte hodinku v posilke a potom celý deň zakončím sprchou a budem pripravená ukončiť tento deň pri sledovaní filmov. Našťastie, ma zajtra nečaká ťažký deň takže nový týždeň uvítam s úsmevom na tvári. Tento týždeň ma čaká posledný tréning na lade pred ukončením sezóny. Na jednej strane, sa teším, že si na chvíľku oddýchnem od toľkých detí, ktoré nie vždy sú podľa mojich predstáv, no na druhej strane, budem musieť teraz obehať všetky obchodné centrá a nájsť si nejakú dočasnú prácu čo vôbec nebude jednoduché. Toľko by bolo ku mne - mojim momentálnym plánom a teraz prejdem ku hlavnej časti tohto článku. 

Dnes ,Vám predstavím ďalší výrobok od Yves Rocher. Túto značku, mám najradšej čo sa týka telovej kozmetiky a veľmi rada skúšam všetky ich vône sprchových gélov. Dnes pre zmenu ,však budem rozprávať o výrobku na vlasy a to konkrétne - šampón pre žiarivé vlasy.
Asi ako prvým, by som začala tým, že kúpou tohto výrobku podporíte kampaň ,,Saďme pre planétu,, ktorá si dala záväzok do konca roku 2015 nasadiť 50 000 stromov. Vy sa môžete do tohto projektu zapojiť tým, že zakúpite 1 z 12 vybraných výrobkov, ktoré sú označené symbolom stromu. 1 zakúpený výrobok = 1 zasadení strom. Mňa osobne táto kampaň veľmi oslovila pretože naše krásne parky, lesy , lúky sa pomaly ale isto premieňajú na veľké stavby, priemyselné parky a podobne. 

A teraz, prejdem ku samotnému produktu:
Šampón je s výťažkom z citróna a rastlinným vitamínom pre všetky typy vlasov na časté použitie.
Neobsahuje živočíšne zložky, Výrobok nesie ekologické označenie európskej únie ECOLABEL - má minimálny dopad na vodné ekosystémy , zodpovedá striktným požiadavkám na biologickú rozložiteľnosť a obal nezaťažuje životné prostredie. 

Obal :
Práve to čo ma na tomto šampóne zaujalo najviac je obal. Je krásnej zelenej ale zároveň priehľadnej farby z ktorej priam cítiť prírodu. V strede sa nachádza logo ,,I♥my planet,, ktoré dodáva celému obalu akýsi šmrnc. Jediné čo mi trošku vadí, že otváranie tohto šampóna je pri prvých použitiach trošku ťažšie, obzvlášť s mokrými rukami.

Šampón: 
Čo sa týka šampónu, moje názory sú rôzne. Vzhľadom na to, že je šampón založený na prírodnej báze musím uznať že dobre pení a je veľmi šetrný ku vlasom. No problém je v tom, že po umytí mám vlasy hrozne tvrdé a nedá sa s nimi nič spraviť, veľmi ťažko sa žehlia alebo akokoľvek upravujú, takže na bežné umývanie mi nesadol avšak, tento šampón používam počas voľných dní, keď nepotrebujem aby moje vlasy vyzerali super ale potrebujem ich umyť. Vtedy mám istotu, že umytím svoje vlasy nezaťažím ale ich iba zbavím nečistoty. Po tejto strane som si výrobok veľmi obľúbila a preto mám doma už druhé balenie.


Zhrnutie: 
Objem tohto šampónu je 300ml a jeho cena je 3,90 (momentálne je v akcii za 2,90) a odporúčam ho každej slečne, ktorá zaťažuje vlasy počas týždňa a chce im dopriať oddych aspoň počas voľných dní. Ako som už spomínala vyššie, aj napriek nevýhodám, mám už druhé balenie lebo som si ho obľúbila po inej stránke.

Aké výrobky od YVES ROCHER používate Vy? • Share:

You Might Also Like

5 komentárov

 1. Yves Rocher zbožnujem a obzvlášť ich telové mlieka a sprchové gély!!! :3

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja od YR používam krémy proti akné a zatiaľ som nadmierne spokojná , nič iné som zatiaľ od nich neskúšala, ale počula som veľa super názorov na tie sprchové gély tak určite si budem musieť nejaký zaobstarať aj ked výber z tých vôní bude ťažký :/
  Mimochdom táto recenzia je super spracovaná len tak ďalej !:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Lenka Bohátová30. marca 2014, 9:23

  Od yves rocher mám krém na ruky z vianočnej edicie a je naozaj super. Škoda že u nás v meste nemajú predajnu a tak ho nemôžem navštivovať častejšie

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja používam raz za čas Yves Rocher na akné a pleť a je to dokonalá kozmetika, mám ju veľmi rada ^^ a pekný príspevok :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. používam a je super :) uplne šetrný k vlasom a pekne vonia :) možem len odporučať :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)