Hello Spring!!

By Linda Taylor - 8:17:00Ahojte slečny! Určite si každá z Vás už všimla ako sa na nás začalo usmievať slniečko a začíname vítať jar. Toto obdobie mám veľmi rada pretože viem že skončila už zima (aj keď tento rok neviem či sa to tak dá nazvať pretože u nás ani nesnežilo:(.) Každopádne sa zo slniečka veľmi teším a už sa neviem dočkať tých dní keď sa iba vyvalím pri bazén a budem si užívať každú jednu minútu nič nerobenia. V tomto článku vám trošku priblížim moju jarnú rutinu ktorá začne asi klasicky žensky a to :

Jarné upratovanie
Vždy hneď ako začne vykúkať slniečko ma chytí atmosféra na upratovanie. Slnko ma ako keby dobíja energiou a mne už sa nechce iba leňošiť pod paplónom ale musím niečo aj robiť. A vždy to začne upratovaním mojej izby a niekedy aj tak trochu poprehadzujem nábytok a cítim sa ako keby som prišla do niečoho nového. Súčasťou môjho jarného upratovania je aj to že otvorím všetky okná na mojej izbe a nechám si ju komplet celú vyvetrať.

Kvety, kvety
Typickým jarným znakom je to že začínajú kvitnúť kvety. Takže váza v mojej izbe s čerstvými kvetmi nesmie chýbať!!  Či už sú to tulipány, narcisy , orgován , ruže alebo len nejaké poľné kvety to je jedno ale kvety musia byť! Teraz bohužiaľ ešte nie sú tak lidl a jeho kytice za 2 eurá sú moji naj kamoši :)

Šport
Ako som spomínala už v článku Sunday rutine hneď ako vykukne slniečko vytiahne ma behať von. Okrem toho že robím veľa pre svoje telo sa aj naladím na inú atmosféru , prečistím pľúca tak aj obdivujem krásnu prebúdzajúcu sa prírodu. Okrem toho začínam aktívne navštivovať posilovnu pretože ani sa nenazdáme a už budeme obliekať na seba plavky, a priznajme si že po zime bez pohybu by sa nám asi veľmi do plaviek nechcelo.

Nákupy 
S odchádzajúcou zimou začínam vyhľadávať aj nové kúsky oblečenia a to v živších farbách. ale okrem toho veľmi rada nakupujem kozmetiku v pestrých farbách a vôňach pretože okrem toho že ma pestrá vôna naladí na jarnú atmosféru tak aj kozmetika v pestrých farbách krásne vynikne v mojej izbe a pripomína mi že sa blíži najkrajšia časť roka --> LETO

Pridávam Vám pre inšpiráciu pár mojich jarných fotiek :)
  • Share:

You Might Also Like

3 komentárov

  1. Konečně svítí krásně sluníčko :))

    http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Květiny jsou nádherné! Já sama jsem si teď do pokoje nějaké pořídila, vždy mi zvednou náladu :)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)