InstaRandom

By Linda Taylor - 8:29:00Ahojte baby. Dnes som sa rozhodla pre článok ktorý bude čisto iba o fotkách. Momentálne prechádzam zvláštnym obdobím kedy sa mi mení úplne komplet život. Ved viete máte pri sebe človeka s ktorým ste každý deň už 2 roky a zo dňa na deň ho stratíte. Nakoľko som to nečakala a udialo sa to všetko tak rýchlo tak som teraz trošku v strese a necítim sa najlepšie. Na druhej strane sa mi otvorilo veľa možností . Najlepšie riešenie je zmeniť prostredie aby som na všetko zabudla. S maminou sme sa rozhodli že strávim leto v USA ale nakoľko aupair pobyty do USA sú minimálne na 12 mesiacov tak si budem musieť stopnúť školu . Ďalší problém je ešte v tom že ku tomu aby som dostala víza potrebujem čistý trestný register a nakoľko som počas nočnej zábavy niečo vyviedla a mám za to priestupok tak neviem či ten register čistý mám. Zajtra si to idem zistiť a hneď ako bude isté že ho mám čistý tak začínam s vypisovaním prihlášok. Musím sa stým unáhliť pretože je toho veľmi veľa a chcela by som hneď po letnom semestri vyraziť. To je asi všetko čo som mala na jazyku a teraz späť ku článku v ktorom môžete nakuknúť do môjho instagramu. Dúfam že sa vám budú fotky páčiť :)

 • Share:

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Lindi dúfam, že ti to USA vyjde, určite by ťa to veľmi posunulo v blogovaní a natáčaní videí a to je len jedna stránka toho všetkého veľmi ti držím palce...A netráp sa :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem , dúfam aj ja že s tým registrom nebudú problémy:/ ....Presne tam sa mi otvoria možnosti v blogovaní viac ako tu takže sa na to dosť teším a taktiež je to skúsenosť na nezaplatenie:)

   Odstrániť
 2. Moc krásné fotky! Hlavně ty s těma dobrotami :-)

  Na mém blogu právě probíhá giveaway, budu moc ráda, když se také zapojíš > http://www.chicoco.cz/2014/02/giveaway.html ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Si sa rozisla s frajerom ? 🙏

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)