Zľavy, zľavy , zľavy ♥

By Linda Taylor - 2:27:00Ahojte baby. Po dlhšej dobe sa Vám opäť hlásim . Kedže v škole mám teraz skúškové a je to moje prvé skúškové obdobie je to dosť ťažké. Viete počas štúdia na vysokej škole zbierame body nie známky a ku tomu aby som dostala Éčko (najhoršia známka) potrebujem minimálne 64 bodov. 40 môžete získať počas roka a 60 získate na skúškach. A keďže ja ako nováčik som si celý rok hovorila že načo budem zbierať body veď stačia mi 4 body počas roka a skúšky sa naučím a napíšem na plný počet bodov a Éčko bude v kapse. No jasné toľká naivita. Takže teraz musím všetko doháňať čo som počas roka flákala. Ale aspoň som sa poučila a viem že mamine slová ,,uč sa priebežne,, neboli nazmar.Ale späť ku téme. na mojom Facebooku som sa Vás už dávnejšie pýtala či by ste mali záujem o článok ktorý by sa týkal mojich ,,návrhov,,(neviem ako to nazvať) na super zľavy.

Nakoľko som v drogériach utrácala veľké peniaze za kozmetiku dala som si zákaz návštev drogérii s cieľom ušetriť neaké peniaze. Plán mi celkom vychádzal až pokým som neobjavila moju dlho ospevovanú stránku www.parfums.sk . Na tej stránke som začala míňať ešte väčšie peniaze ako v drogériách ale s tou výhodou že tu nakúpim viac vecí za rovnakú cenu ako v drogérii.
Ono eshopy sú väčšinou vždy o niečo lacnejšie ale keď Vám ešte ponúkne aj skvelé výpredaje tak nie je o čom. Pre mňa jednoznačný víťaz.
Nebudem už toľko obkecávať a prejdem rovno na moje typy ktoré určite stoja za pozornosť.
Ako ste si mohli všimnúť už dlhšie preferujem kozmetiku od značky Max Factor. Táto značka nepatrí medzi najlacnejšie produkty ale za kvalitu sa platí. Neviem či som vám vo videách spomínala makeup od max factor. Dlho som po ňom túžila pretože bol veľmi ospevovaný ale u nás v drogérii sa jeho cena pohybuje okolo 17-20 eur. Na malú fľaštičku makepu dosť, ale moja túžba vyhrala tak som si ho kúpila. Kedže makeup patrí medzi moje každodenné záležitosti tak sa mi rýchlo minul a začala som ho pozerať znovu tento krát už na eshopoch a čo nevidím??!! Presne ten istý makeup som našla za 9,72 eur. No asi si viete predstaviť v akej rýchlosti bol v košíku. Priznám sa že som čakala že mi príde obúchaná poloprázdna fľaštička ale nič také sa neudialo ale prišiel mi presne taký istý makeup aký som kúpila v drogérii za vysokú cenu. Nájdete TU .


Po tejto skúsenosti som sa začala pozerať po ďalších produktoch a ak ste videli moje video o mojej zbierke lakov na nechty možno si spomínate ako som spomínala laky na nechty od MF ktorých mám iba pár pretože malá fľaštička má hodnotu 5-6 eur. Tento lak som našla za necelé 3 eurá čo si myslím že sa viac než oplatí no bohužiaľ vzťahuje sa to iba na jeden odtieň ktorý už vlastním . Nájdete TU .


Ostatné produkty ktoré sa oplatia vám poviem už iba tak zbežne sú to produkty ktoré ja používam takže som si ich práve preto vyhliadla a sú to : šampóny na vlasy od Loreal Paris, púder od MF, BBcream od Dermacol, micerálne vody od Biodermy.
Dúfam že Vám tento článok trochu pomohol a hlavne dievčatám ktoré radi nakupujú a radi ušetria neaké to euro. Ja som si momentálne dala pauzu od objednávania ale hneď po skúškach sa plánujem odmeniť ďalším balíčkom.:)
Akú odmenu ku skúškam/vysvedčeniu si doprajete VY? • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. MAx factor makeup za 10 eur??????? ihned idem objednávať !!! :O

  OdpovedaťOdstrániť
 2. škoda že to je iba na určité odtiene ale určite nato mrknem... a čo sa týka tej odmeny tak som si dopriala novú kabelku :)))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak to ma podrž :O Prečo ja nikdy nenarazím na takéto zľavy :D
  L a - S i s s i

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja som si dopriala novú zrkadlovku :))))

  http://alexisora.blogspot.sk/2014/01/lake-of-fire.html

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Neurobila by si recenziu na tento make-up ? :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)